Chytrý náramek vs. chytré hodinky

Pokud se rozhodujete, jestli si pořídit chytrý náramek nebo chytré hodinky, pak počítejte s tím, že do chytrých hodinek budete muset investovat více finančních prostředků. V mnoha případech se to ale určitě vyplatí.

  • Někteří výrobci vsadili na takzvanou zlatou střední cestu a na trh uvádějí hybridy, u nichž jsou funkce v podstatě pro univerzální využití.

My se ale podíváme na zásadní rozdíly mezi klasickými fitness náramky a chytrými hodinkami. Chytré náramky využívají především sportovci. A to i v případě rekreačního sportu nebo kondičního tréninku. Mají za úkol zejména monitorovat tělesné funkce a výkony při pohybových aktivitách. Vzhledem k tomu, že jsou fitness náramky vyráběné právě především pro sportovce, mají nízkou hmotnost a jsou většinou velice subtilní.

hodinky pro muže

  • Chytré hodinky disponují prakticky veškerými funkcemi, které nabízejí fitness náramky. Spektrum dalších funkcí je ale mnohem širší. Jejich designové zpracování je také mnohem promyšlenější a lepší.

Chytré hodinky i do společnosti

Chytré hodinky se dají nosit při jakékoliv příležitosti. Stačí si vybrat podle svého vkusu, materiálu a designu. Chytre hodinky nabízejí tedy mnohem více možností z hlediska vzhledu.

  • Ze všech uvedených informací je také jasné, že rozdíl mezi těmito dvěma produkty bude i v ceně.

Chytrý náramek si můžete pořídit i za sto korun. Nejnáročnější varianty se pohybují kolem tří tisíc. A na této ceně chytré hodinky začínají. Dražší typy se snadno vyšplhají i na desítky tisíc.

bílé hodinky

  • Jak se tedy rozhodnout?
  • Koupit si hodinky nebo náramek?

Je to docela snadné. Stačí si ujasnit, co budete od této moderní technologie očekávat a kolik do ní hodláte investovat. Jedno mají oba produkty společné. A tím je snadné nabíjení, které probíhá většinou přes microUSB. Stále více se ale prosazuje také bezdrátové nabíjení.