Pronájem celé nemovitosti

Ačkoliv se to nezdá, tak ceny nemovitostí rostou doslova raketově směrem nahoru. Bohužel poté je skutečně těžké jednoduchým způsobem získat vlastní bydlení, ačkoliv nic není nemožné. Vyzkoušet si bydlení můžete i počátečním pronájmem. A aby bylo vše v pořádku, tak se můžete obrátit na kvalitní služby realitní kanceláře. Mnozí si bohužel myslí, že jejich cílem je pouze prodat a získat tak tučnou provizi. To ovšem neplatí v případě Maxima reality, která bude vždy zastupovat svého klienta, a to jak při prodeji, nákupu, ale i pronájmu nemovitosti. Díky profesionální sestavě odborníků poskytují skutečně nadstandardní služby, díky nimž získává spokojené klienty na všech místech.

prostor kanceláře

Bydlení či prostory pro práci

Výhodou realitní kanceláře je přehled a maximální vstřícnost. Poté se lze na její služby vždy obrátit, pokud je potřeba sehnat bydlení v regionu, případně prostory pro své podnikání. Vše je řádně ošetřeno nájemní smlouvou a není problém využít i pouhého poradenství v této oblasti. Sehnat si tak pronájem podle vlastních představ a za výhodných podmínek, nemusí být vůbec složité, jak se na první pohled může zdát.

kancelář

Výhoda pro pronajímatele

Bohužel ne každý kdo se tváří příjemně a má skvělé vystupování, tak bude dobrý nájemce. Pokud nechcete udělat chybu, neváhejte se obrátit na realitní kancelář s bohatými zkušenostmi v oblasti pronájmu. V podstatě vám vybere jen prověřené nájemníky, kteří budou spolehlivými a dobrými klienty. Zájemce o pronájem se totiž v první řadě prověří v registrech dlužníků, ale rovněž i v insolvenčních a exekučních registrech. Je samozřejmé, že častokrát se takto objeví lidé, kteří mají skutečně problémy se splácením, a poté by to byl velký problém pro pronajímatele. Nicméně je pravdou, že je třeba posoudit, zdali se v registru ocitl zájemce o pronájem úmyslně a poté se rozhodně další spolupráci vyhnout nebo neúmyslně a poté samozřejmě je na zvážení, jak dále pokračovat. I poradenství v této oblasti není pro správnou realitní kancelář žádný problém.